| zaza200 a întrebat:

Cam cat m-ar costa sa ridic o cladire pe o suprafata de 200-250 de metri patrati?

Răspuns Câştigător
| TheAnonimous3037 a răspuns:

Ai aici un articol foarte util, nu mai stau sa scriu aici toate chestiile cu copy&paste, mai bine iti dau direct link ul si vei gasi si alte chestii care te vor ajuta: https://ideideviata.ro/2017/02/27/cat-costa-sa-construiesti-o-casa-in-2017/

1 răspuns:
| JackR a răspuns:

Depinde de cladire. Poate sa fie un sopron, poate sa fie un bloc cu 10 etaje... Oricat intre 2.000 si 2.000.000 de euro.