| unu111cool a întrebat:

Camera mea este plina de paianjeni, zilnic ajung sa omor vreo 7-8 unii chiar maricei.Nici nu prea adorm bine si pana nu vad camera ca este fara paianjeni nu ma simt in regula.Chiar nu am gasit rezolvare. Ajutai-ma!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zugraveste din nou si ai grija sa astupi toate gaurile cu ipsos, asta inainte de a zugravi

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Fa curat!

| Sebastian1996 a răspuns:

Deratizeaza.

| Trollerul a răspuns:

Esti sigur ca nu esti Spiderman?

| PetruRaileanu a răspuns:

Mergi la un magzin obisnuit în care se vind electrocasnice
si de acolo procură un flacon special.

| D3ll a răspuns:

Dai, da prin camera cu sprei anti insecte, sau anti paianjeni big grin

| Sanducu_Aura-Andreea_1992 a răspuns:

E nasoala treaba cu paianjenii...si la mine apar, nu in numar asa de mare dar sunt foarte multi comparativ cu anii trecuti! spray-ul de insecte se pare ca va fi rezolvarea