| ds01 a întrebat:

Care este prețul manoperei la izolarea cu polistiren? Vreau sa izolez fațadă blocului, stau la parter, bloc vechi.

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Izoleaza aptm tau doara, dar la interior si o sa sp[ui apoi wow laughing asta daca stii cum sa izolezi, chiar daca reduci din spatiu, asta nu f mult, o sa simti diferenta uriasa.Garantat.

| PDora a răspuns:

Fiind si la parter nu este nevoie de multa schela, asa ca nu ar trebuie sa fie mai mult de 25-30 lei mp, mie asa mi-a luat la etajul 1. Materialele le-am luat separat, tot ei mi le-au cumparat, au luat de la Adeplast si sunt foarte multumit.

| ds01 explică (pentru PDora):

25-30 lei mp? Am vorbit cu 4 firme toti cereau 65-70 lei mp. E teapa sau?

| PDora a răspuns (pentru ds01):

65-70 este foarte mult doar mana de lucru, poate cu tot cu materiale...