Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

de pe ce site pot comanda un tapet mare cu poza mea pentru al pune pe perete.adica sa le dau eu o poza cu mine si ei sa o faca mare creionata sau un efect ceva. sper ca intelegeti.

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Psihologic vorbind, nu este bine asta. Mai bine iti pui o imagine din natura in care sa se vada si cerul si pamantul.

| cristimihailov a răspuns:

Cauta pe unii sa iti tipareasca poza pe format A0.

| marius0211 a răspuns:

Astfel de tapete se fac la comanda. Cauta pe internet fototapet sau tapet personalizat si vei gasi o multime de site-uri.
Iar pentru montaj, te putem ajuta noi.
http://construct-amenajari.blogspot.ro.