| GameRoGo1 a întrebat:

Salut de unde pot sti ca pisica intra in travaliu?

6 răspunsuri:
| Cortex a răspuns:

De la un doctor, sau un cunoscator al acestui domeniu.

| MissMoon a răspuns:

Când aceasta va fi pe cale de a da naștere puilor va caută un loc al ei in care sa se retragă.Tu va trebui sa ii fi alături doar privind-o căci ea va sti ce sa facă. Totul va fi bine!

| Aisha08 a răspuns (pentru MissMoon):

Nu este adevarat. Pisica mea nu putea naste pana nu statea mama langa ea

| MissMoon a răspuns (pentru Aisha08):

Ce te face sa crezi ca toate sunt la fel? happy

| Aisha08 a răspuns:

Pai pisica mea inainte sa fete, isi cauta locul unde sa fete si cand venea timpul incepea sa miaune, foarte tare. Acum sper ca si la tine sa fie la fel, sa iti poti da seama, sper ca te-am ajutat happy

| GameRoGo1 explică (pentru Aisha08):

Cand pisica va naste nu mai mananca in acea zi?