| geotechnical a întrebat:

Salut
Exista vreun camin care are regim hotelier in regie, m-ar interesa sa stau o saptamana, ca am de facut ceva incercari pentru dizertatie, dai la hotel nu prea imi permit sa stau?

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Incearca la caminele facultatii unde urmezi masterul, cred ca te poti caza acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista hosteluri sau camine cu camere la pret de hostel. In general, preturile sint de 50-60 lei/noapte/persoana. Tu intrebi "vreun camin" dar nu spui orasul.

| geotechnical explică (pentru anonim_4396):

Scuze greseala mea, la Bucuresti ma refer.