| andreinr7 a întrebat:

Nu imi pot invita prietena la mine acasa,s-ar simti prost daca as inchiria o camera de hotel sau ap in regim hotelier? Eu stau cu ai mei momentan si oricum stau intr-un loc urat rau deci iese direct din socoteala, iar ea sta la internat.Banii nu sunt problema.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Discuta cu ea, nu cu noi! Este decizia ei, nu a noastra!

| Emilian65 a răspuns:

Intreab-o daca este de acord cu propunerea ta. Daca este de acord, puteti merge acolo unde doriti si sa faceti sex cat vreti.

| MiruD a răspuns:

De ce iti este rusine cu ce ai? Nu trebuie.
Asta esti, si daca vrea sa ramana cu tine, va ramane indiferent de situatie.
Iar daca nu se va intampla asa, in felul asta iti vei da seama ca este materialista.

| Vagos a răspuns (pentru MiruD):

Mie imi este rusine si ca am iPhone 6 si nu iPhone 7 broken heart(

| kandaraki a răspuns:

Invit-o mai bine in o excursie de 2 zile, unde va fi si cu cazare si va fi ok.
daca mergi la hotel, atunci vino tu primul acolo si aranjeaza totul frumos, cu petale, creeaza o atmosfera placuta si apoi vino cu iubita, sa nu ii para ca ai adus-o pentru sex doar.

| Alicezzz a răspuns:

Propune'i ideea si vezi ce zice! Desi daca este o relatie de viitor tot va merge la tine acasa intr o zi. Nu tr sa iti fie rusine cu ceea ce ai si nici cu familia. Bafta.

| Wargasm a răspuns:

Dacă o inviți pentru a face sex pentru prima oară la o cameră de hotel în orașul în care stați, mari șanse să o faci să se simtă jignită (cel puțin nu la prima invitație) Mult mai interesant ar fi să o inviți la munte și acolo ar fi mult mai prielnic. Dacă te referi la a vă muta împreună, nu văd nici o problemă atâta timp cât banii nu sunt o problemă și amândoi vă simțiți mai confortabil.