| aztec123 a întrebat:

Mama vrea sa cumpera o noua masina de spalat pentru ca actuala s-a stricat. In fine...am cautat si am gasit aceasta masina http://www.emag.ro/......EBL2DBBBM/ doar ca nu sunt sigur de un lucru...Materialul cuvei este din plastic si nu sunt sigur daca o sa tina. Vreau niste pareri despre o masina de spalat buna pana in pretul de 1200 de lei

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Eu folosesc Artic de circa doi ani si sunt multimita.Nu cred materialul cuvei de plastic va tine.

| sorin_6068 a răspuns:

...e_frontala eu iti recomand whirpool awo/c 52000