| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Mie imi place sa stau cu geamul deschis toata ziua. doar ca vin multe muste.
Stiti ce pot sa le fac in afara sa le omor sau sa pun din alea urate de care se lipesc? ceva cu miros, dar sa nu ma afecteze pe mine?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E ok cu plasa. dar asa cum mai fumez?big grin

| Mandarina888 a răspuns:

`Raid night and day trio, e f buN!

| JoanJett a răspuns:

Pune-ti sita la geam si ai rezolvat problema

| B3b3Bo55 a răspuns:

Pai pune plasa la geam daca nu ai "plasa" prinzi erdeaua de incheietura geamului thinking

| radarcan a răspuns:

Arunca o privire aici. ai mai multe optiuni:
http://www.einsecticide.ro/oferta~anti-insecte~70

| oncioiuvlad96 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema, iar singura rezolvare practica a fost sa pun plasa la geam. Exista plasa cu cadru, care se bate in cuie, sau mai simplu exista plasa care se lipeste singura pe rama de la geam, asta fiind cea mai practica solutie, zic eu. Multa BAFTA!