| banditul007 a întrebat:

Sunt mașini de spălat vase care nu necesită apă trasă?

11 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Da, la mine la țară le zice femei.

| Bizon95 a răspuns (pentru regis):

rolling on the floor
daaaaar, femeile alea cum spala fara apa?!? tongue

in orice caz, cica, ca (am auzit ca) ar fi o tehnologie cu ultrasunete, dar am auzit mai mult ca zvon... nu am vazut nimic concret

| regis a răspuns (pentru Bizon95):

Cui ii pasă? Se descurcă ele, ca de aia sunt femei.

| Bizon95 a răspuns (pentru regis):

rolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu trage apa de nicaieri, cu ce spala si clateste vasele?
Dar ce sens ar avea sa ai in casa o masina de spalat vase, cand nu ai apa curenta si canalizare?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si vrei sa spele cu aer?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Elelei a răspuns:

Nu, nu o poti adauga cu galeata. Dar poate ai hidrofor la fantana si isi trage apa de acolo. Insa iti trebuie si canalizare pentru evacuare, ca un lighean nu e suficient.

| cosmin1324 a răspuns:

Da, exista masini de spalat semi-automate, dar trebuie sa pui in ea apa cu galeata si sa o golesti manual https://www.emag.ro/......DXDDS3BBM/

| regis a răspuns (pentru cosmin1324):

Ai uitat sa precizezi ca după ce pui apa trebuie sa freci vasele cu un burete si abia apoi sa o golești.

| Stefan_Robert_1990 a răspuns:

Nu exista asa ceva unde ai mai pomenit masina de spalat fara apa... daca ai auzit tu undeva este fals totul...