| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

am o intrebare si sper sa ma puteti ajuta. Vreau sa imi cumpar un cort si am gasit in Dedeman un cort (pretul este de 39 de lei) si in descriere scrie material poliester. Intrebarea mea este : POLIESTERUL ESTE IMPERMEABIL SAU NU

FUNDA

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Normal ca este impermeabil dar la pretul ala este foarte mic si nu stiu cat te tine!

3 răspunsuri:
| Lola05 a răspuns:

Cumpără mai bine un cort la ~100 lei din Decathlon. Sunt ieftine și foarte bune! Noi de ani de zile avem un cort din ăla și n-am avut probleme cu el.
PS: Poliesterul poate să fie sau să nu fie impermeabil. La 39 de lei părerea mea e că nu e.