| MeJuStMe00 a întrebat:

Am o plantă tropicală și aș vrea să știu cum se numește. Are aproximativ 2m înălțime, nu e foarte voluminoasă, iar de pe tulpină ies niște crenguțe care în capăt au frunze aranjate în formă de floare. Este în întregime verde. Dacă nu vă puteți da seama vă trimit o poză dar faceți ce puteți, vă rog. Fundă+votwinking

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! fara poza nu ne putem da cu parerea.e bine sa faci o poza si sa o atasezi, asa te vom putea ajuta.
O seara bunahappy

| MeJuStMe00 explică (pentru caramela):

Poți lăsa, te rog, adresa de e-mail?

Răspuns utilizator avertizat
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Si fotografia?

| Muwz a răspuns:

Bambus,cred.Nu ne dam seama fara poza. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| MeJuStMe00 explică:

Lăsați adresa de e-mail

| ada8476 a răspuns:

S-ar putea sa fie bambus