| FrunzaRM a întrebat:

am si eu o intrebare.
Se poate construi o casa cu suma de maxim 70.000 euro? (Bucuresti sau in apropriere)
In pret sa se includa si terenul.
Daca va este de folos astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Bonbardieruldeweekend a răspuns:

Mai greu dar merge. Terenul poate te va costa 30.000 habar n am de teren dar cu 50.000 iti faci o casuta cu un etaj, daca vrei ceva mare si misto poti dar na trebuie sa cauti preturi bune sa lucrezi si tu etc.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate in apropiere de Bucuresti si in afara Bucurestului, ca-n Bucuresti ai nevoie de aproape dublu.
Uita-te online, la site-urile de vanzari/cumparari case in Bucuresti, ca sa ai ideea cat te-ar putea costa.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Casa sigur da, cu teren cu tot... cam ba.

| 0k8 a răspuns:

Da, dar nu vila