| MrHello a întrebat:

am si eu o problema.
Ieri seara cand am tras apa la WC ( erau 2 servetele umede acolo), s-a infundat pentru 2 secunde pana la mijloc si s-a dus apa.
Acum, apa curge in WC (deci nu cred ca e infundat), dar nu se mai opreste cand se face plin, doar curge apa incontinuu, a cazut un pic si din teava pana cand am oprit-o.
De ce?

12 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce treaba au servetelele cu opritul apei?

Răspuns utilizator avertizat
| K0sti a răspuns (pentru MrHello):

Pai servetelele erau in bazinul cu apa sau in WC?

Răspuns utilizator avertizat
| K0sti a răspuns (pentru MrHello):

Bravo, atunci gandeste, ca de aia esti campion!

Răspuns utilizator avertizat
| K0sti a răspuns (pentru MrHello):

Nu stiu care dintre noi! Eu momentan gandesc si pentru tine, pentru ca nu esti in stare sa o faci singur! Drept dovada intrebarea stupida pe care ai pus-o!

Răspuns utilizator avertizat
| K0sti a răspuns (pentru MrHello):

Foarte simplu! Prin observarea si studierea problemei cu cheile si surubelnitele langa tine, la care adaugi ceva pricepere, dupa ce constati cauzele!

Răspuns utilizator avertizat
| lpavel a răspuns:

Pai de crezi ca nu se opreste? ca s-a stricat : acel robinet, supapa etc depinde ce wc ai... DAR nu are treaba problema asta cu infundarea!
Daca nu te pricepi cauta un instalator ca trebuie schimbat ceva acolo! Bafta!

| GhostRiderdark2004 a răspuns:

Ar tebuie sa chemi un specialist sa iti rezolve problema?!