| tedi1andrei a întrebat:

am un modem de la cliknet mobil si peste 2 luni imi expira contractul, imi puteti propune un internet bun? cat mai multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| mihairacu a răspuns:

Nu il schimba parerea mea dar daca vrei poti face la rds.

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Viteza foarte buna la un pret acceptabil iti ofera RDS. Insa calitatea serviciilor, promptitudinea cu care raspund reclamatiilor, rigiditatea personalului si felul in care esti tratat ca si client lasa foarte mult de dorit la RDS, motiv pentru care eu am optat pentru Romtelecom. Mentionez ca in zona mea nu mai sunt alti operatori.

| PinkPanther a răspuns:

Eu am rds si sunt foarte multumita, si de coneziunea de acasa, fiberlink si de cea mobila cu stick. Acum depinde si ce viteza de internet ai la ei. Eu am la internet abonamentul maxim de net 100mb si stickul e de 7, 2mb.

| flavius19992 a răspuns:

Romtelecomul e cel mai bun net. eu am avut si de la Vodafone si de la rds dar romtelecom e cel mai smecherwinking