| DexTer a întrebat:

Are cineva internet mobil "Clicknet mobil"? Cu modemul ala ca un flash USB?
Ce parere aveti despre el? Care este viteza max de download?
Imi expira contractul de la internetul actual si nu stiu ce sa aleg...

8 răspunsuri:
| cheloo74 a răspuns:

Intra aici si vezi cam care e treaba: http://www.romtelecom.ro/personal/internet/internet-mobil/
Vezi ca de fapt e limitata viteza dupa primii o, 5; 2 sau 6 giga. Nu platesti nimic in plus si de asta zic ei ca e NELIMITAT dar de fapt nu e. Nu ai zis ce internet actual asa ca nu stiu daca merita schimbarea.

| cheloo74 a răspuns:

Pai atunci nu merita. Zi-le sa te treaca la planurile tarifare actuale si va fi OK. Daca nu ramai tot cu tarifele vechi care parca sunt mai mari.

| Broadband a răspuns:

Nu te incurca, cu prostia aia...treaba ta e bataie de joc am avut si nu vreau sa mai aud de ei

| DexTer explică:

Am tot clicknet dar cu modem prin telefonul fix

| DoomNEzeu a răspuns:

Are un prieten de-al meu. e bunicel...bine ca nu e mai bun decat cel prin fibra optica

| florinel_8849 a răspuns:

Este bun dublu la pret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge destul de bine in general dar ca sa nu mai mearga e nevoie ca cineva sa-si puna o antena parabolica pe boc sau la balcon de preferabil una care e de frecventza inalta si nu mai face nimica astepti cca 20 sec ca sa pornesti numai mesul si ai noroc daca stai pe el 10 minutebig grinbig grin asa ca mai bine nu raman la fibra optica; iar in cazul in care vrei sa renuti la el ai sa dai de o mare problema caci te pun nemernicii sal platesti integral plus + numarul de luni ramasa pana la finalizarea contractului inmultit co 10 eurotonguebig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun iti faci treaba c el