| StilSanatos a întrebat:

Help, am internet mobil de la vodafone, stau la tara si acum merge din ce in ce mai greu.imi face mii d nervi, nu e nimic mai placut decat sa stai si sa ajtepti...pana vine semnalul, inainte mergea mai bine acum merge cateva minute cateva minute se ia, care o fi cauza? lipsa de semnal nu poate fi, mai e cineva in situati asta? ce se poate face? mai am 2 luni pana expira contractul, abia astept

Răspuns Câştigător
| ExpertHost a răspuns:

Pai poate nu ai semnal 3g acolo sau semnalul este foarte slab in locul unde lucrezi. Incearca sa te plimbi cu el prin casa pentru a cauta semnal mai bun. Sunt atatea lucruri care interfereaza cu device-uri de acest gen.

1 răspuns:
| andrushki a răspuns:

Depinde de cati Mb il ai. eu il am de 50 si mege ca naiba. noroc ca e gratis laughing