| slv30 a întrebat:

as vrea sa imi cumpar o piscina conflabila asa mai ieftina ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut,
sunt la dedeman piscine de toate felurile si ai de unde alege

5 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Ia care e mai ieftina, pentru ca oricum nu tine prea mult.gasesti oferte si pe la penny, lidl si cu 2-300 lei.

| LIN2010 a răspuns:

Poate gasesti aici ce te intereseaza http://www.piscine-gonflabile.ro/

| Tudorhc5 a răspuns:

La METRO, metro vinde marfa pentru alte magazine, daca ai legitimatie la ei poti lua de acolo, un ex la metro ar costa 750 Lei si la Cora 1300 Lei

| dobrita a răspuns:

Eu mi-am cumparat de la leroy merlin 350 lei diametrul 360 cm

| slv30 explică (pentru dobrita):

Poti sa imi dai o poza?