| oncioiuvlad96 a întrebat:

Imi poate spune cineva de ce curge apa pe langa adaptorul de la robinet atunci cand conectez furtunul si ii dau drumul? Garnitura are! Si e NOU! - - - FUNDA! - - -

Răspuns Câştigător
| SmRpT a răspuns:

Vezi poate merge sa-i pui 2 garniturithinking pune-i niste canepa acolo, ai incercat asta(sper ca stii la ce ma refer). alte idei nu am, nu stiu ce ai mai putea facestraight face

2 răspunsuri:
| SmRpT a răspuns:

Presiunea prea mare, poatethinking daca ai contoar si ai robinet la el da-l mai incetbig grin

| oncioiuvlad96 explică (pentru SmRpT):

Am presiunea foarte mare, intr-adevar, asa ca am dat-o mai incet, insa asa incet cum curge, dupa ce incepe sa iasa apa pe la capatul celalalt al furtunului iarasi iese apa pe langa adaptor! nu stiu ce sa-i mai fac!

| SmRpT a răspuns (pentru oncioiuvlad96):

Vezi poate merge sa-i pui 2 garniturithinking pune-i niste canepa acolo, ai incercat asta(sper ca stii la ce ma refer). alte idei nu am, nu stiu ce ai mai putea facestraight face