| lupuletz90 a întrebat:

Salut happy, unde as putea gasi si eu un loc de cazare in bucuresti, intr-un camin sau garsoniera, si pretul sa nu depaseasca 350 ron pe luna? cu tot cu intretinere.

2 răspunsuri:
| purplepumpkin a răspuns:

La banii astia, eu iti recomand sa stai in camin. Campusurile sunt amplasate in zone bune si ajungi chiar mai ieftin de 350 de lei pe luna, cu tot cu cheltuieli.

| lupuletz90 explică:

Daca ai putea sa imi zici si unde sunt caminele, adresa ceva happy dau funda