| Florin_Marius_1990 a întrebat:

Salut, vreau si eu sa imi construiesc o casa, doresc sa imi fac subteran ceva genul buncar (pentru gaming/filme... nu adanc). Problema e ca de obicei, subteran... Se pierde semnalul la telefon.
Ce materiale ar trebui sa folosesc sa fie durabile (din punct de vedere structural) dar sa nu afecteze semnalele?

5 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Iti sugerezi sa renunti la chestia asta, si de ti-ai face si ai avea semnal, nu va fi niciodata bun, vei avea un ping la jocuri foarte prost. De ce nu-ti faci o camera dedicata? Este mult mai convenabil din toate punctele de vedere.

| Florin_Marius_1990 explică (pentru Clorox):

Cand folosesti fibra cablat, nu are importanta unde esti, latency-ul e acelasi.
Nu fac o simpla camera pentru ca vreau sa folosesc proiector.

| Clorox a răspuns (pentru Florin_Marius_1990):

Oh, fibra... Am inteles. My bad big grin

| Peridava a răspuns:

Nu ai ce. Chiar si in mina, semnalul lipseste. Poti doar sa-ti tragi un cablu.

| antonimilk a răspuns:

Chiar nu mă pricep