| byovydj a întrebat:

Salutare
am si eu o intrebare cum pot deosebi o camera de supraveghere adevarata de una falsa ma poate ajuta cineva?
multumesc

Răspuns Câştigător
| georgesur a răspuns:

Eu am montat si una falsa (la vedere) printre altele adevarate, mai bine ascunse, care si inregistreaza zi/noapte. Dupa ce esti "tras in poza" (eventual si "priponit")de citeva ori o sa capeti experientawinking

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sper sa nu poti!

| Roby67 a răspuns:

@Elianna, fi sigura ca nu reuseste.

| remus a răspuns:

Cat de curand vei constata ca cele false sunt adevarate si cele adevarate sunt false pe propria piele testeazaaaaaaaa, rezultatul cu zale inox, curaj!

| TheLoveDoctor a răspuns:

Lasa furaciunile! politiaaa sa vina politaaa, infractor in devenire. vrei sa dai o spargere nebunule? nu? recunoaste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai cum. Daca ar stii oamenii care e diferenta, ce rost ar mai avea sa se dea banii pe camere false? :O
Cu prietenie, http://sp2.ro/ad9a80!

Răspuns utilizator avertizat
| kr.mdy a răspuns:

Ha ha haaa...