| anonim_4396 a întrebat:

Salutare! O camera de supraveghere pe timp de noapte, strada bine iluminata poate sa vada numarul de înmatriculare al unei masini? Am gasit masina cu bara stearsa, este o camera de supraveghere chiar acolo unde am parcat.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e o camera buna, poate

| viper23em a răspuns:

Salut! Depinde de calitatea camerei de supraveghere. Poți totuși afla detalii despre mașina care a lovit și încercă pe direcția care a mers o cameră cu calitate superioară folosindu-te de culoarea mașinii marca și asmd. Ajunge și o parte din număr, culoare, marcă și dacă nu e reparată imediat o găsești ușor! Succes!