| PringAloe a întrebat:

Salutare, bunica mea inchide si deschide mereu butelia de gaz, cand face mancare o deschide dupa ce termina de gatit o inchide de la butelie, e bine chestia asta? Azi de exemplu nu mai mergea deschisa butelia, am incercat eu sa o deschid si se deschide foarte greu, o fi stricat filetul?

Răspuns Câştigător
| Lucian4 a răspuns:

Da, s-a stricat. schimba butelia, nu doar o reincarca. O inchide si o deschide cand are nevoie de gaz pentru siguranta casei

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca e bine, e pentru siguranta

| sierra1 a răspuns:

și zici că ai 20 de ani?