| geo_fili_2006 a întrebat:

Ma intereseaza si pe mine ce acte imi trebuie sa bag gaze si cat costa!

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Luati legatura cu o societate comerciala care are ca obiect de activitate lucrari de montaj si conectare gaze naturale din localitatea unde locuiti. Acestia vor veni la domiciliul dumneavoastra si va vor face gratuit o calculatie de pret care in mod normal se mai poate negocia. Ei se ocupa de toate, acte, schite materiale etc dumneavoastra sa aveti bani pregatiti restul e treaba lor.