| henry14 a întrebat:

Buna cine imi poate spune cat costa sa decodez un iPHONE 4S cat timp dureaza si ce acte trebuie sa am la mine de exemplu certificat de garantie etc
Va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Carina1995 a răspuns:

Mi-am cumparat un iphone 4s nou, din Orange store acum cateva luni si sincer nu sunt foarte multumita. am dat pe el ..nu mai stiu exact. 1300 de lei cu abonament de 20 si ceva de euro..garantie primesti doar daca platesti in fiecare luna pe langa abonament vreo 2 euro din cate am inteles. iti recomand alt telefon, crede-ma nu isi merita banii. e intr-adevar un telefon bun, multe aplicatii, nu te-ai plictisii.dar softul e praff.

| henry14 explică (pentru Carina1995):

Am primit unul cadou si nu pot sal refuz totusi si vreau sal decodez stii aproximativ pretul?

| Carina1995 a răspuns (pentru henry14):

Pai eu am decodat un Nokia express music cu 50 de lei, mi-a trebuit un buletin.