| AndrewR a întrebat:

Salutare! Pareri pro/contra despre furnizorul de energie electrica Hidroelectrica, va rog. Multumesc! Ma interesează cei care au contract sau cunosc subiectul!

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

0.25 ron/kWh, termen de plata 45 de zile, intarzieri mari la emiterea facturilor, lipsa aplicatie dedicata (gen MyEnel).
In rest, nu se schimbă nimic, doar platesti mai putin pentru acelasi lucru.

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu am contract la Hidroelectrica dar am auzit ca au cele mai mici preturi.

| rhdjskdjjcjfjdjx a răspuns:

Ca elev sau?