| IIIshaneIII a întrebat:

Salutare TPU, am cumparat o pompa submersila ca asta https://www.emag.ro/......DVFH37BBM/ am pus-o in put si a tras apa bine apoi -am dat drumul pe fund si cumva s-a blocat motorul bazaie, dar nu mai scoate apa, ce e de facut?

1 răspuns:
| IuliusMarian a răspuns:

Detaliaza "am dat drumul pe fund", adica nu mai e apa in put?
"bazaie" ala de la motor e bazaitul ca si cand ar fi mers motorul? pune-ti cuvintele in ordine, ca de asta am facut limba romana la scoala si dupa poate o sa te pot ajuta