| polk a întrebat:

Am un Schnauzer pitic de 5 luni si imi roade florile. Am multe ghivece cu flori,muscate mai exact. Si aparent imi ia fiecare ghiveci la rand si il distruge,scoate floarea cu tot cu radacina si face mizerie peste tot. Recent, am schimbat muscata cu un alt tip de floare. De floarea aceea nu s -a atins. Ce sfaturi imi puteti da ca sa -mi dezvat cainele de la aceasta activitate?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca numai aparent facea cainele asta, eu zic sa te duci la medic sa vezi ce ai. Poate ca in realitate tu scoteai floarea, prin somn.

| polk explică (pentru Salontanul):

Decat raspuns ca asta, mai bine nu mai raspunde la intrebari.

| Salontanul a răspuns (pentru polk):

Decat o intrebare aiurea mai bine foloseai tesla. Voi ganditi cand scrieti ceva? Aparent, da. In realitate, nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce nu muti florile mai sus ca sa nu ajunga catelul la ele?

| polk explică (pentru anonim_4396):

Pt ca sunt puse pe scarile de afara ca stau la casa