| Daniel7799 a întrebat:

As vrea sa cumpar noste bulbi de lalele insa nu ma prea pricep in ce priveste pretul lor. Am vazut pe Emag un pachet cu 12 bulbi de lalele Triumph red cu 37 de lei... Mi se pare cam scump, insa cum spunem, nu ma prea pricep.
Oare se merita? Eu as opta pentru varianta Emag daca as stii ca pretul nu e foarte diferit de cel din supermarket/piata...

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu "Se merita" ci "merita". Am vazut si mai scumpe, tot Triumph cu 5 lri bulbul.

| GdX a răspuns:

E aproape gratuit. Daca iti plac florile, merita sa cumperi.

| Valentinaldoilea a răspuns:

Nu te mai uita pe siteuri. Mergi in magazine. La Praktiker, Auchan, Dedeman, sunt mai ieftine.