| roxi_8971 a întrebat:

Pasiunea mea sunt florile as vrea sa stiu de unde imi pot procura bulbi de lalele autohtone

Răspuns Câştigător
| mami a răspuns:

Roxi, da clik pe poza (profilul) meu dedesubt scrie trimite mesaj scriem-i adresa ta si in toamna iti trimit bulbi de lalele rosii, ti-am trimis si mesaj, sa dai clik pe mesaje sub editare profil din stinga paginii (pilpiie plicul), nu ti le vind ci ti le fac cadou si eu ma bucur cind primesc flori de la cineva

5 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Din hipermarketuri, din florarii mai mari, de la pasionati de lalele: ii gasesti pe net, prin reviste...

| hashe86 a răspuns:

Lalele autohtone?!
oare mai exista? ca toate sunt de import
nu cred ca ai sanse prea mari de reusita
eventual doar din gospodariile de la tara, unde nu au patruns acestea de import.

| roxi_8971 explică:

As vrea sa gasesc pe cineva care are asa ceva in gradina si imi poate vinde si mie. Nu mai cumpar din magazin.