| reppo2009 a întrebat:

Salutare tuturor...care imi poate zice un tratament pentru a scapa de paduchii de gaina? crying. A cui idee functioneaza dau fundita si votez pe toate.HELP >>>PLS

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, foloseste zeama de varhappy eu asa am dat si dau in fiecare an la cotetul pasarilorwinkingwave

4 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Mergi la farmacia veterinara si iti va da de acolo ceva solutie sa stropesti sa scapi de ei

| DiannaDia a răspuns:

SCARBOS! dar am auzit de la un vecin de-al bunicii mele si a zis ca trebuie:mergi la o farmacie veterinara cere un praf s-au o solutie si gata! FUNDA VOT?:*

| reppo2009 explică:

"Lorenna132".am zis paduchi de gaina nu de om.au gainile nu eu...laughing)

| Lorenna132 a răspuns:

Pai,daca ai tu e naspa...sad uite cum sa scapi de ei(e o metoda putin cam ciudata dar merge): puneti tot parul intr-o punga fara fund,leaga cu toata puterea(dar fara sa te doara f. tare), acopera fata toata (persoana care-ti face tratamentul trebuie sa fie bine echipata), apoi da cu gaz in punga aia si fa un dus + spalat parul si gata. sau consulta un medic si o sa iti zica.
NU IMI ASUM RASPUNDEREA PTR. REZULTATE PROASTE