| Florin_Denisov_1978 a întrebat:

Cum scap de păduchii de găină?

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Prima data trebuie sa faci curat in cotet!
Leacuri ipotriva paduchilor exista, multe.

| gabicoo a răspuns:

Tai găinile și le bagi la congelator!

| cristi202 a răspuns (pentru gabicoo):

Asa scapa sigur! happy

| Meme10Meme a răspuns:

Dracu' stie ce ai scris aici. Da, iti dau o limba de porc la pachet cu semnul intrebarii[poate inveti sa-l folosesti.].

| Meme10Meme a răspuns:

Adica? Zice ala care nu pune semn de intrebare. Si de ce pui intrebare despre gaini cand tu folosesti cuvantul ''taran'' ca si insulta?=]]

| Florin_Denisov_1978 explică (pentru Meme10Meme):

Hai bă, lasă-mă, o fi și tu un doctor în litere și userul tau spune tot despre tine

| Meme10Meme a răspuns (pentru Florin_Denisov_1978):

Dar nu poti sa scrii si tu bine zic si eu bla bla bla bla alte greseli de scriere bla bla bla

| Robert265 a răspuns:

Manacai

| doareu876345 a răspuns:

Ii dai cu ulei de gatit. pui putin in palma si le dai pe la aripi.