| Gherman_Ion_1987 a întrebat:

Sobolanii lui vecina mi-a distrus gradinita de flori din fata casei ea are graunte si saci de porumb in fata casei nu-i place sa aiba frumos in fata casei sau sa aiba o gradinita de flori in schimb mie imi place sa am frumos am dat o gramada de banii pe bulbi de florii exotice si a 2 zi dupa ce le-am pus sobolanii mi-a facut transeie ce pot sa fac ma ajuta cineva cu niste solutii?

Răspuns Câştigător
| HuminiucEmilian a răspuns:

Eu zic sa nu iti pastrezi calmul si sa comanzi ce iti place de pe acest site sau daca gasesti in magazine e mai bine, uite un site eu iti recomand prima optiune. http://www.bizoo.ro/produse/otrava-sobolani/start-0/10/

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! daca nu au trecere puii si cainele tau pe langa gradinita, pune grausor pentru sobolani...