| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti'mi si mie va rog frumos ( in special pentru cei din Craiova ) de unde pot adopta un caine, talie mai mare, vreau sa'l tin la curte, la tara! spuneti'mi va rog daca stiti careva de unde sau daca aveti! funda :X

2 răspunsuri:
| simf a răspuns:

In craiova nu stiu, dar langa pitesti, la 10 km (comuna mosoaia, sat smeura) e cel mai mare adapost de caini din lume (e intrat in cartea recordurilor). poti veni, medicii ii vor da cainelui ceva medicamente ca sa doarma cat esti cu el pe drum. felicitari pentru dorinta de a adopta un caine fara stapan si bafta.