| mms123 a întrebat:

Stie cineva cam cat ar costa mana de lucru pentru o camera 4 pe 3 si un hol mic? Funda ( camera+ acoperis )

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Depinde cine face si cum te impaci cu cel care face, aproximativ 25 mil. Bafta!

| mms123 explică (pentru lpavel):

Si daca am introduce si electricianul in calcul? Cat ar mai fi? happy

| lpavel a răspuns (pentru mms123):

Numai munca asa cum am mai zis cum te impaci aprox. 1 - 2 mil. DAR bransarea / legarea la stalp te va costa cam 8-10 mil. cat jumatate de casa happy sunt hoti mari astia... big grin

3 răspunsuri:
| theodorafemme2001 a răspuns:

Undeva la 1500 de lei. Funda?