| IoanaSabinaLupascu a întrebat:

Cat costa sa ridic o camera de 6 pe 6 mp? Materialele de constructie cat ar costa? Cu acoperis si finisaje. Multumesc.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu de spus aici deaorece materialele de constructie difera la pret.Nu stim din ce material se ridica camera,ce alte materiale de construtii folositi.
Luati legatura cu un meserias si in functie de ce materiale de constructie folosoti,de exemplu BCA sa boltari, calculati la metru patrat, plus cati saci de ciment, nisip si alte materiale pna la finisaj folositi, in functie de pretul acestora care difera si ele de la magazin la magazin.Nu pot estima asa dintr-un ochi ci numai dupa ce va hotarati ce materiale folositi.

| marian7474 a răspuns:

2500 ron aproximativ

| supLLy a răspuns:

Depinde ce materiale cumperi cred inn aproximare 5000-15000

| Marianpopescu138 a răspuns:

Publica gratuit lucrarea ta pe www.meseriasul24.ro si in scurt timp vei primi o oferta de la o firma specializata in domeniu.