| imihaistoian a întrebat:

Stie cineva cel mai bun, pret calitate ansamblu rezidential din Dristor pentru achizitionarea unui apartament de 3 sau 4 camere?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu asa se cumpara.
te duci la vizionari, intri prin grupurile de proprietari de pe Facebook la ce te intereseaza, vezi ce probleme sunt, compari preturile, dotarile, ce vezi la fata locului si pe urma tragi concluzii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăsta de 3 camere de 260.000 de euro

https://www.storia.ro/......DrWyI.html

Vezi că rezidențialul New Town are vreo 14 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vrei ieftin vezi în alea vechi cum e ăsta de 3 camere la 110.000 euro

https://www.storia.ro/......DsSQ8.html

| imihaistoian explică (pentru anonim_4396):

Cică mai este cineva în discuţii acolo, au făcut o ofertă, trebuie să mai caut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru imihaistoian):

Dacă te referi la cel de 110.000 te-a mințit - vrea să crească prețul și se așteaptă să oferi tu 120.000 de euro.

| imihaistoian explică (pentru anonim_4396):

Da, a revenit ca încă nu este vândut este 108 mii + 2% comision la mine laughing