| Mario1994 a întrebat:

Pana la ce pret merita sa imi iau un apartament cu doua camere?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pana la pretul respectiv zonei in care vrei sa cumperi.

| Freya1 a răspuns:

Eu la mine in oras as da pana in maxim 30000 de euro pe unu cu doua camere, ca mai pui ceva si iti iei unul mai mare daca nu chiar o casuta.

| Mario1994 explică (pentru Freya1):

Ceau. Sunt din județul Arad, în Arad sunt apartamente cu 25.000-30.000 euro mobilate, unele. Altele costa de la 40.000 euro. Eu iti dau dreptate si multumesc mult.

| Dismally a răspuns:

Intre 300 si 2000 euro pe mp. Depinde de oras, de vechimea apartamentului, de imbunatatiri, de zona etc.

| Steregoi a răspuns (pentru Dismally):

30 mp x 2000 euro pe mp = 60000 euro. Exact cifra data de mine. happy 4 camere pentru ca daca face trei copii in trei camere stau cei trei copii si intr-o camera stau parintii. rolling on the floor
Dar na, ea vrea cu doua camere adica vrea doar un copil. Deci suma ajunge la 17 mp x 2000 euro pe mp = 34000 euro.

| Steregoi a răspuns:

60000 euro. happy

| HadesSs a răspuns:

Pai depinde cati bani ai si cum preferi sa fie apartamentul mobilat, nemobilat...

| ibaal a răspuns:

Pai,depinde unde vrei sa il iei, orasul, zona...si depinde si de cum arata, anul de constructie al blocului...