| Su-hwa_Kim_1905 a întrebat:

Stie cineva cum as putea sa gauresc ghiveciul din imagini? https://www.sendspace.com/filegroup/XTi9yaEDvQH%2BVZ30xi WnaCu66dqaA%2B8f

1 răspuns:
| cristi202 a răspuns:

Cu burghiu de beton, dar la masina sa fie setat pe burghiu obisnuit, adica fara percutie. Si, pentru ca va trebui probabil sa apesi ceva mai tare, ideal ar fi ca fundul sa fie sprijinit pe o bucata de lemn, adica unde dai gaura, sa nu fie loc liber dedesubt, ci sa ai ceva care sa sustina, caci asa nici nu se va sparge prea mult la iesirea burghiului. Si fa-o cu mare grija!