| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se poate construi un semineu?

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Se poate construi un semineu, dar trebuie sa se tina cont de anumite cerinte de siguranta si protectia familiei dumneavoastra si bineinteles a bunurilor din casa. Pentru mai multa siguranta si confort cel mai bine este sa consultati un meserias in domeniu.

| Barajag a răspuns:

Http://www.semineeas.ro/despre-seminee/
Aici gasesti cateva esentiale despre cum poti face un semineu, ma poti contacta in mesaj privat si-ti voi arata cateva poze in care vei vedea si cum se construieste un semineu.Bafta!

| Rustice_Seminee_1977 a răspuns:

Mai multe detalii cu montaje seminee pe canalul de youtube semineesobe
sau pe http://www.semineu.ro