| camika a întrebat:

Stie cineva unde gasesc saltele pentru patut copil cu dimensiunea 110/55, dar noi? Rasfoiesc de ceva vreme netul si nu gasesc aceasta dimensiune.

6 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

De unde ai dimensiunile astea?
Ce am gasit eu sunt la 120/60

| camika explică (pentru rocket):

Asa este patutul de lemn pe care l-am primit! So... Am vrut sa vad daca aflu salteaua pentru el. Sau la comanda dar la preturi accsibile. Intre timp am gasit eu, la o fabrica de saltea, pe comanda, la 130 de lei!happy Multumesc oricum.

| rocket a răspuns (pentru camika):

Nu ai pentru ce, dar unde in Baia Mare era magazinul?

| Danielcristian a răspuns:

Cautati magazinul Ambient

| camika explică (pentru Danielcristian):

Nu au, inainte de a posta intrebarea am fost si pe la magazine de profil, o fac la comanda la un pret urias, am crezut ca dau de o pista intreband aici, pentru ca in Baia Mare erau la un magazin exact dimensiunea asta, dar magazinul s-a inchis!

Răspuns utilizator avertizat