| Theo12445 a întrebat:

Ştiţi cumva apartamente de vânzare în Bucureşti cu 2 camere şi să nu depăşească preţul de 30000 sau idk 30 500, 31000? V-aţi prins. Nu prea contează zona atâta timp cât e una decentă, fără prea mulţi romi, scuze. Aştept cu nerăbdare răspunsurile voastre!

Nu garsoniere!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauta prin agentiile imobiliare dar vor fi mai scumpe pentru ca la pretul ala gasesti in Brasov, mai bine te muti in Brasov ca e mai fain decat in capitala