| mamidvd a întrebat:

Stiti cumva cat costa un covor de la Basarabia Grup?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.basarabiagrup.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la 0743244442 cel mai ieftin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre 500; i ...2000 -3000 lei in functie de marime si numarul de noduri

| Psihoyounger a răspuns:

S. C. BASARABIA GRUP S.R.L. reprezentantul Oficial al S. A. Covoare-Ungheni în România şi Moldabela, vine în întâmpinarea trend-ului ascendent remarcat de specialiştii noştri pe piaţa românească de covoare, şi vă propune :

Preţ rezonabil
• Preţul de la producător;

Gama variată de produse
• opt calităţi ale materialelor şi ţesăturilor utilizate;
• Peste 2000 de modele;
• O gamă variată de dimensiuni.

Calitate Exceptională
• Linia tehnologică integral automatizată, cu o capacitate de producţie de peste 4 milioane de m²;
• 24 de ani de experienţă în industria de covoare;
• Sistemul de Management al Calităţii corespunde standardului internaţional ISO 9001:2000;

Flexibilitatea producţiei
• Pot fi produse chiar şi comenzi speciale, personalizate (logotipul întreprinderii, portrete etc).

Recunoaştere pe plan internaţional
• Fabrica este prezentă de şapte ani la cel mai important târg de covoare din lume Domotex- Hanovra, Germania
• Exportă in S. U. A., Japonia, Grecia, Danemarca, Rusia, Ukraina, Polonia, etc.
sursa: http://www.basarabiagrup.ro/