| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva cum iese oja de pe covor? worried

7 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Buna,

Periaza foarte bine covorul cu un detergent mai putenic. Si mie mi s-a intamplat sa patez covorul, am incercat sa periez cu un detergent mai puternic pentru covoare si a mers. Covorul va arata ca nou dupa ce periezi foarte bine. happy

Bafta. :*

| neekole a răspuns:

Acetona decoloreza covorul. Stiu asta pentru ca am incercat. Cea mai buna solutie: schimba covorullaughing

| Katherine3003 a răspuns:

Cu acetona.

| HopeYup a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, mie nu mi s~a dus cu acetona dar m~am gandit ca sa iau foarfecuta si sa tai deasupra unde s~a murdarit cu lac covorul!

| MulteLucruriFaraRaspuns a răspuns:

Incearca cu acetona... daca nu merge cu acetona.atunci numai iese.dar sa ai grija cu actona ca s`ar putea sa se pateze mai raubig grin...succes

| dermetzgermeister a răspuns:

Incearca cu niste diluant

| thelife a răspuns:

Nu se duce