| Any_2336 a întrebat:

Stiti cumva un adeziv pentru ebonita? Manerul scaunului de calculator s-a rupt si nu stiu ce adeziv trebuie, picatura nu cred ca este buna, Vreo idee?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putin probabil ca manerul scaunului tau sa fie din ebonita, pentru ca acest material este casant happy Poate ca este din plastic, sau ABS. Il poti suda cu un aparat sudura special (cu ultrasunete), sau poti folosi poxilina, ori un adeziv care suporta incarcare dinamica mare, asa cum este CYANOFIX. Succes!

| Feliciann a răspuns:

Incearca poxipol