| acestaesteunnume a întrebat:

Stiti statusuri haioase la messanger? si cum se da fundita?

Răspuns Câştigător
| mihu_7979 a răspuns:

Dragi colegi nu pot veni la şcoală în weekend şi în zilele care se termină cu "i" [ statusuri logice ]
DND! Mă cert cu pixul [ statusuri la misto ]
Viaţa-i ca o curvă, te bucuri cât te bucuri, după care, trebuie să plăteşti
DND! Că sunt ocupat cu mă-ta
Statusuri comice.
Îţi admir curajul, eu niciodată nu aş fi avut curajul să fiu în acelaşi timp şi idiot şi poponar.
Orice asemănare între tine şi fiinţele umane este pur întâmplătoare
Huooo, statusuri jignitoare, statusuri jicnitoare si statusuri jenante.
La început totul era perfect, apoi Dumnezeu a creat femeia…
Da, ştiu că sunt prost, dar când mă uit în jur prind curaj…
DND! Vorbesc cu Elodia
Opriţi planeta!…Vreau să cobor!
În caz de al III-lea război mondial femeile ar primi puşti, iar bărbaţii puştoaice!
Dragă eşti de milioane…ia 50. 000 şi du-te …
Consumul execesiv de fasole dăunează grav sănătăţii …. altora!
Astăzi am aflat ce e Iubirea …. mâine afli tu ce-i despărţirea!
Ce păr frumos ai … păcat că îţi iese din nas!
Mai lasati-ma cu statusurile ironice.
Eu iubesc femeile… Dintr-o femeie am ieşit şi mă întorc în mai multe :X
Dacă nu eşti fată… 90-60-90 şi disponibilă să facem sex din plăcere nu te deranja să mă deranjezi
Zi şi noapte te visez, să ştii că te iubesc, ba chiar te doresc, ho mă că glumesc
Vând prezervative, folosite pe prietena talaughing)

5 răspunsuri:
| mihu_7979 a răspuns:

Dragi colegi nu pot veni la şcoală în weekend şi în zilele care se termină cu "i" [ statusuri logice ]
DND! Mă cert cu pixul [ statusuri la misto ]
Viaţa-i ca o curvă, te bucuri cât te bucuri, după care, trebuie să plăteşti
DND! Că sunt ocupat cu mă-ta
Statusuri comice.
Îţi admir curajul, eu niciodată nu aş fi avut curajul să fiu în acelaşi timp şi idiot şi poponar.
Orice asemănare între tine şi fiinţele umane este pur întâmplătoare
Huooo, statusuri jignitoare, statusuri jicnitoare si statusuri jenante.
La început totul era perfect, apoi Dumnezeu a creat femeia…
Da, ştiu că sunt prost, dar când mă uit în jur prind curaj…
DND! Vorbesc cu Elodia
Opriţi planeta!…Vreau să cobor!
În caz de al III-lea război mondial femeile ar primi puşti, iar bărbaţii puştoaice!
Dragă eşti de milioane…ia 50. 000 şi du-te …
Consumul execesiv de fasole dăunează grav sănătăţii …. altora!
Astăzi am aflat ce e Iubirea …. mâine afli tu ce-i despărţirea!
Ce păr frumos ai … păcat că îţi iese din nas!
Mai lasati-ma cu statusurile ironice.
Eu iubesc femeile… Dintr-o femeie am ieşit şi mă întorc în mai multe :X
Dacă nu eşti fată… 90-60-90 şi disponibilă să facem sex din plăcere nu te deranja să mă deranjezi
Zi şi noapte te visez, să ştii că te iubesc, ba chiar te doresc, ho mă că glumesc
Vând prezervative, folosite pe prietena ta

| mihu_7979 a răspuns:

Si fundita se da atunci cand tu consideri un raspuns la o intrebare [pusa de tine], cel mai bun.happy sper ca te'am ajutat si vr fundita phbbbbt

a si se da de acolo din dreatpa raspunsului este o fundita sub care scrie declara...
Pa-Pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fernando sus fernando jos fernando tunde si rade frumos

| Xenaaaa a răspuns:

Treierieee.Se da funda atunci cand o pers iti da un rasp in dreptul rasp iti apare:declara castigator. funda?