| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreo vopsea lavabila care chiar sa fie lavabila? Ca mereu se ia si vopseaua odata cu praful...

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

re: se gaseste si la Praktiker! pret ok!

3 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

AQUARELA

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Eu am folosit FAUST, parca o cheama, e un alb frumos, perlat, matasos...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

UN VAR DEVINE LAVABIL DEABIA LA 15 ZILE DE LA APLICARE, NU TREBUIE DILUAT SUB NICI O FORMA NICI CU APA SI NICI AMESTECAND ALT TIP DE VAR CU CEL LAVAVIL, MAI BUN ESTE CEL LUCIOS DAR ESTE INESTETIC, CEL MAT SE STERGE CU TIMPUL DAR DUPA PAREREA MEA DA O ALTA "FATA " CAMEREI.