| Igama a întrebat:

Unde pot gasi plapumi groase, clasice (cum se faceau mai demult), de 10-15 kg?

13 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Vrei sa iti imobilizezi copilul sa nu mai iasa din pat?laughing glumesc...Nu stiu daca se mai gasesc dar si daca da sunt aiurea si foarte grele si incomode probabil pe la targuri sau second

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum la moda este pilota.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Eu stiu ca mai poti achizitiona de la anumite targuri sau pur si simplu iti poti face singura una.Eu mi-am facut singura pernele si fetele de pat.Am cumparat cele necesare si sunt bune si super, mai bine decat cele din comert.Eu sunt pro handmade.

| Igama explică (pentru FoxyM):

Poti realiza una pentru mine pe dimensiunile dorite si greutate de 13-14 kg? Contra cost, desigur.

| FoxyM a răspuns (pentru Igama):

Nu am facut pana acum plapume.Eu o am pe a mea de foarte mult timp, te-as fi ajutat dar nu am incercatsad Daca ai in zona ateliere de creatii sau croitorese, te poate ajuta ele.

| Igama explică (pentru FoxyM):

Îți mulțumesc pentru sugestie și amabilitate.

| FoxyM a răspuns (pentru Igama):

Si eu si sper sa poti avea plapuma aceea mult doritahappy

| 94Lucifer94 a răspuns:

Mai bine iei una ușoară și pufoasă care păstrează căldura, cum sunt cele cu puf de gâscă. Mai gros și mai greu nu înseamnă cald și comod.

| PsyhoChild a răspuns:

Intreaba pe bunica de la tara happysigur are una

| Igama explică (pentru PsyhoChild):

As intreba-o, dar e moarta.