| deeafanadela a întrebat:

Unde pot gasi vopsea pentru mobila culoarea fagului deschis.

Răspuns Câştigător
| DeeaLove08 a răspuns:

Gasesti in magazinele de vopseluri si alte chestii pentru casa si in hipermarketurile mari: gen bricostore si praktiker.
funda?

4 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

In toate magazinele de constructii sau magazine gen praktiker, dedeman, baumax, bricostore.

| Lala20 a răspuns:

De la magazine specializate gen Mobexpert. Funda?

| ღMyrunaღ a răspuns:

Pai... in magazine numai de vopsea pentru. numa acolo unde is multe, stii? ca no culoarea a fagului interesant!

| cristi1mobila a răspuns:

Pai in primul rand nu iti trebuie vopsea ci bait (baitz) asa se numeste si dupa ce ai aplicat baitul si iti iese culoarea dorita, trebuie sa dai un strat de lac.
Baitul se gaseste la orice magazin de bricolaj si la unele magazine de materiale de constructii.